Logotermy

– Logotermy -


Serwis Rzeszów: 601 296 666Logoterma - nowoczesne i ekonomiczne ogrzewanie

Logotermy są urządzeniami służącymi do decentralnego przygotowania ciepłej wody użytkowej i regulacji temperatury powietrza w pomieszczeniu. Takie rozwiązanie ogranicza ilość pionów prowadzonych na klatce schodowej do 2 pionów grzejnych (zasilanie i powrót do źródła ciepła) i pionu wody zimnej.Logoterma to nic innego jak domowy, mieszkaniowy, mały węzeł cieplny. To bardzo kompaktowe urządzenie które służy do kontroli oraz centralizacji wody użytkowej oraz możliwości sterowania ogrzewaniem w naszych lokalach. Inaczej można logtermy nazwać stacją cieplną domową lub mieszkaniowymi miniwęzłem.Logotermy Meibes
LogoActiv
Logoterma

Logotermy to nowoczesny, opracowany przez inżynierów firmy Meibes, system dla budownictwa wielorodzinnego, zapewniający maksymalnie niskie nakłady inwestycyjne oraz eksploatacyjne. Czynnik grzewczy wytwarzany w jednofunkcyjnym źródle ciepła (węźle cieplnym, kotłowni gazowej) rozprowadzany jest do poszczególnych pionów grzewczych zasilających mieszkania. Każdy lokal wyposażony jest w jedną Logotermę, w której woda grzewcza kierowana jest bądź do instalacji grzejnikowej w celu utrzymania wymaganej temperatury powietrza w mieszkaniu, bądź na wymiennik płytowy do przygotowania ciepłej wody

Duża sprawnośćLogotermy Oventrop
Regudis W-HTU mieszkaniowy węzeł cieplny
Regudis W-HTE

Zakres mocy 2, 18 l/min, wymiennik ciepła lutowany miedzią

Regudis W-HTE mieszkaniowy węzeł cieplny z regulacją elektroniczną, do zaopatrywania mieszkania w wodę pitną (ciepłą i zimną) oraz w ciepło. Nominalny wydatek ciepłej wody dla węzła o określonej mocy będzie uzyskany pod warunkiem zasilenia go wodą grzewczą o temperaturze co najmniej o 5 K wyższej od mierzonej w punkcie czerpalnym. Węzeł jest szczególnie efektywny po niewielkim zawyżeniu temperatury (temperatura na zasilaniu do temperatury wody ciepłej w punkcie rozbioru). Zwiększenie różnicy temperatur wody grzewczej i pobieranej wody ciepłej umożliwia uzyskanie większego wydatku. Dzięki modułowej konstrukcji węzeł Regudis W-HTE może zostać rozbudowany o elementy rozszerzające jego funkcjonalność.


Logotermy to urządzenia o wysokiej sprawności energetycznej. Warunkiem zachowania tej sprawności jest okresowe odkamienianie wymiennika ciepła i przegląd poprawności działania logotermy.


Logotermy Rzeszów. Telefon 17 85 26 666 lub 601 296 666Autoryzowany Serwis logoterm kotłów i pomp ciepła – Bafomet


Zajmujemy się profesjonalnym serwisem logoterm, pieców elektrycznych, kotłów centralnego ogrzewania oraz pomp ciepła. Przez długie lata poznaliśmy wiele problemów z piecykami i kotłami różnych marek, w tym także Baxi Wiemy na co zwrócić uwagę, jakie popełnia się najczęstsze błędy w użytkowaniu opisywanych produktów oraz, co najważniejsze, wiemy jak je rozwiązać.

Dlaczego warto skorzystać z usług autoryzowanego serwisu Bafomet w Rzeszowie?


Przede wszystkim zajmujemy się kompleksowo każdym powierzonym zadaniem. Na koncie mamy setki, jeśli nie tysiące, zamontowanych nowych pieców gazowych i elektrycznych polskich i zagranicznych producentów. Od wielu lat zajmujemy się serwisem wspomnianych urządzeń. Robimy to dokładnie i bez żadnych kompromisów.

Naprawa logoterm, pieców gazowych i elektrycznych to bardzo ważne zagadnienie. Dokładnie wiemy, jak w domu ważna jest ciepła woda i odpowiednia temperatura powietrza. Chyba nie ma nic gorszego, niż wstać rano z ciepłego łóżka i wyjść do pomieszczenia, w którym jest 12 stopni Celsjusza. Dlatego nasz serwis pracuje przez całą dobę i na każdą awarię reagujemy błyskawicznie. Naprawa i konserwacja urządzeń marki Meibes i Oventrop w Rzeszowie nie jest zbyt popularna i mało który serwis ją wykonuje. Urządzenia nie są tak znane jak produkty firmy Termet czy Junkers i tak naprawdę niewiele serwisantów ma o nich pojęcie. W naszych szeregach posiadamy fachowca specjalizującego się w tej marce, dlatego wybierając nas masz gwarancję najlepszej i profesjonalnej usługi.

Wybierając Bafomet możesz liczyć na pomoc i usługi takie jak:


 • - konserwacja logoterm (czyszczenie/przegląd),
 • - konserwacja pieców (kotłów) gazowych (czyszczenie/przegląd),
 • - badanie strat ciepła,
 • - naprawa i konserwacja,
 • - wymiana i czyszczenie dysz,
 • - montaż nowych kotłów i podgrzewaczy wody,
 • - sprawdzenie szczelności gazu,
 • - uszczelnienie wycieków gazu,
 • - awaryjne naprawy kotłów
 • - czyszczenie i kontrola kotłów przed sezonem zimowym,
 • - oddawanie do eksploatacji kotłów gazowych,
 • - czyszczenie piecyków gazowych i kotłów C.O.


Dlaczego warto nas wezwać:


 • - posiadamy wymagane uprawnienia do napraw pieców gazowych;
 • - na nasze usługi oraz sprzedawane części udzielamy gwarancji;
 • - posiadamy urządzenia diagnostyczne;
 • - charakteryzuje nas szybki czas naprawy oraz dojazdu do klienta;
 • - sprzedajemy oryginalne części zamienne De Dietrich do kotłów gazowych;
 • - posiadamy elastyczne godziny pracy;
 • - jesteśmy rzetelni i odpowiedzialni, naprawy wykonujemy na miejscu i robimy to porządnie.
Doświadczenie nabyte podczas wielu lat pracy, pozwala nam szybko znaleźć problem i go rozwiązać, a dzięki dostępności do produktów bezpośrednio u producentów, kupując u nas, omijasz niepotrzebnych pośredników, którzy zawsze podnoszą końcową cenę każdego produktu.

Logotermy którymi bardzo często się zajmujemy:


 • - Meibes
 • - Oventrop
 • - Hertz
 • - Flamco
 • - Caleffi
 • -


Serwis prowadzimy na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego:
Brzozów, Czudec, Dębica, Domaradz, Głogów Małopolski, Kolbuszowa, Łańcut, Przeworsk, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Sokołów Małopolski

Ekspertyza kotła gazowego po burzy lub przepięciu


Wykonujemy ekspertyzy, wydajemy opinie techniczne dla Towarzystw Ubezpieczeniowych dla urządzeń uszkodzonych na skutek burzy lub przepięcia w sieci energetcyznej. Naprawiamy urządzenia w ramach ubezpieczenia.Prowadzimy serwis i naprawy kotłów:

Czy wiesz, że wymiana starego urządzenia grzewczego na nowoczesny kocioł kondensacyjny pozwala zmniejszyć rachunki za ogrzewanie nawet o 30%?
Więcej informacji na nasz temat można znaleźć w tych materiałach:

Kontakt

Możesz zadać nam pytanie korzystająć z poniższego formularza

dane firmy:
BAFOMET Serwis
ul. Podkarpacka 106, 35-083 Rzeszów
NIP: 8133889407
Zadzwoń
+48 17 85 26 666
bafomet@bafomet.pl
Zgłoszenia przyjmujemy:
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00