BAFOTERM

– urządzenia grzwcze Bafoterm. Najwyższa jakość.


BAFOTERM to cała gama urządzeń grzewczych produkowanych przez naszą firmę. Urządzenia marki Bafoterm to kotły elektryczne przepływowe o mocach od 6 do 24kW na jednostkę z możliwością łączenia do 10 jednostek w kaskadzie, co daje nam moc kotłowni 240kW. Kotły te w wersji podstawowej utrzymują stałą zadaną moc aż osiągną zadaną temperaturę wody grzewczej, w wersji ze sterowaniem elektronicznym posiadaja modulowana moc, co zapewnia płynna pracę oraz mniejsze obciążenia sieci. Kotły te mogą być w pełni konfigurowalne pod potrzeby klienta. Sterowanie w standardzie możliwe jest przez aplikację WiFi oraz sterownik pokojowy. Zastosowane komponenty do produkcji zapewniają długą i bezawaryjną pracę kotłów. Sprawność kotłów wynosi 99,5%

BAFOTERM BOGdan

BOGdan to skrót od Buforowe OGrzewanie. Konfiguracji tych urządzeń grzewczych też jest bardzo wiele, od najprostszych BOGdan R o pojemnościach 60-100L i mocach 6-24kW do wpięcia wraz z kotłem węglowym, aż do dużych urządzeń 1000L, 1500L z wbudowanym zasobnikiem wody użytkowej, o mocach 12-48kW. Sterowanie w przypadku kotłów BOGdan również występuje w dwóch wersjach, standard i elektronicznej. Urządzenia BOGdan są przystosowany do współpracy z pompą ciepła.

BAFOTERM EWKa

Jak obniżyć rachunek za gaz?

EWKa to produkt, który się najlepiej sprzedaje w naszym regionie. EWKa to skrót od Elektryczne Wspomaganie Kotła. EWKa sprzawdzi się wszędzie tam, gdzie jest już zamontowany kocioł gazowy, a chcemy go wspomóc elektrycznie nadwyżką prądu z fotowoltaiki. EWKa występuje w kilku wersjach i wariantach. Dostępne moce grzewcze to od 3kW do 36kW. Sterowanie manualne, standardowe oraz elektroniczne. Najczęstszy wybór klientów to EWKa 6.0 ze sterowaniem standardowym i WiFi. EWKa zmniejszy Twoje rachunki za gaz. EWKa wykorzysta nadmiar prądu z fotowoltaiki.

BAFOTERM EDZiu

EDZiu to urządzenie, które dedykowane jest dla klientów, posiadających zasobnik bez możliwości zamontowania grzałki. EDZiu grzeje zasobnik ładując go warstwowo, co zapewnia dużo większą ilość ciepłej wody niż podgrzewanie zwykła grzałką. EDZiu to wysoce sprawny dogrzewacz zasobnika, może być wyposażony również w sterowanie elektroniczne. Najczęściej montowaną wersją to EDZiu o mocy 3kW.

BAFOTERM inne urządzenia grzewczeJako producent specjalistycznych urządzeń grzewczych, często projektujemy i wykonujemy urządzenia specjalnie pod zapotrzebowanie klienta. Jesteśmy w stanie opracować urządzenie podgrzewające CWU czy CO dla każdego zastosowania.

BAFOTERM Rzeszów. Telefon 17 85 26 666 lub 601 296 666Producent i Autoryzowany serwis BAFOTERM kotłów i pomp ciepła – Bafomet


Zajmujemy się profesjonalnym serwisem pieców elektrycznych, kotłów centralnego ogrzewania oraz pomp ciepła. Przez długie lata poznaliśmy wiele problemów z piecykami i kotłami różnych marek, w tym także BAFOTERM Wiemy na co zwrócić uwagę, jakie popełnia się najczęstsze błędy w użytkowaniu opisywanych produktów oraz, co najważniejsze, wiemy jak je rozwiązać.

Dlaczego warto skorzystać z usług autoryzowanego serwisu BAFOTERM w Rzeszowie?


Przede wszystkim zajmujemy się kompleksowo każdym powierzonym zadaniem. Na koncie mamy setki, jeśli nie tysiące, zamontowanych nowych pieców gazowych i elektrycznych polskich i zagranicznych producentów. Od wielu lat zajmujemy się serwisem wspomnianych urządzeń. Robimy to dokładnie i bez żadnych kompromisów.

Naprawa pieców gazowych i elektrycznych to bardzo ważne zagadnienie. Dokładnie wiemy, jak w domu ważna jest ciepła woda i odpowiednia temperatura powietrza. Chyba nie ma nic gorszego, niż wstać rano z ciepłego łóżka i wyjść do pomieszczenia, w którym jest 12 stopni Celsjusza. Dlatego nasz serwis pracuje przez całą dobę i na każdą awarię reagujemy błyskawicznie. Naprawa i konserwacja urządzeń marki BAFOTERM w Rzeszowie nie jest zbyt popularna i mało który serwis ją wykonuje. Urządzenia nie są tak znane jak produkty firmy Termet czy Junkers i tak naprawdę niewiele serwisantów ma o nich pojęcie. W naszych szeregach posiadamy fachowca specjalizującego się w tej marce, dlatego wybierając nas masz gwarancję najlepszej i profesjonalnej usługi.

Wybierając Bafomet możesz liczyć na pomoc i usługi takie jak:


 • - konserwacja pieców (kotłów) gazowych (czyszczenie/przegląd),
 • - badanie strat ciepła,
 • - naprawa i konserwacja,
 • - wymiana i czyszczenie dysz,
 • - montaż nowych kotłów i podgrzewaczy wody,
 • - sprawdzenie szczelności gazu,
 • - uszczelnienie wycieków gazu,
 • - awaryjne naprawy kotłów
 • - czyszczenie i kontrola kotłów przed sezonem zimowym,
 • - oddawanie do eksploatacji kotłów gazowych,
 • - czyszczenie piecyków gazowych i kotłów C.O.


Dlaczego warto nas wezwać:


 • - posiadamy wymagane uprawnienia do napraw pieców gazowych;
 • - na nasze usługi oraz sprzedawane części udzielamy gwarancji;
 • - posiadamy urządzenia diagnostyczne;
 • - charakteryzuje nas szybki czas naprawy oraz dojazdu do klienta;
 • - sprzedajemy oryginalne części zamienne De Dietrich do kotłów gazowych;
 • - posiadamy elastyczne godziny pracy;
 • - jesteśmy rzetelni i odpowiedzialni, naprawy wykonujemy na miejscu i robimy to porządnie.
Doświadczenie nabyte podczas wielu lat pracy, pozwala nam szybko znaleźć problem i go rozwiązać, a dzięki dostępności do produktów bezpośrednio u producentów, kupując u nas, omijasz niepotrzebnych pośredników, którzy zawsze podnoszą końcową cenę każdego produktu.

Kotły AUER, którymi bardzo często się zajmujemy:


 • - BAFOTERM
 • - BAFOTERM BOGdan
 • - BAFOTERM EWKa
 • - BAFOTERM EDZiu
 • -


Serwis prowadzimy na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego:
Brzozów, Czudec, Dębica, Domaradz, Głogów Małopolski, Kolbuszowa, Łańcut, Przeworsk, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Sokołów Małopolski

Ekspertyza kotła gazowego po burzy lub przepięciu


Wykonujemy ekspertyzy, wydajemy opinie techniczne dla Towarzystw Ubezpieczeniowych dla urządzeń uszkodzonych na skutek burzy lub przepięcia w sieci energetcyznej. Naprawiamy urządzenia w ramach ubezpieczenia.Prowadzimy serwis i naprawy kotłów:

Czy wiesz, że wymiana starego urządzenia grzewczego na nowoczesny kocioł kondensacyjny pozwala zmniejszyć rachunki za ogrzewanie nawet o 30%?
Więcej informacji na nasz temat można znaleźć w tych materiałach:

Kontakt

Możesz zadać nam pytanie korzystająć z poniższego formularza

dane firmy:
BAFOMET Serwis
ul. Podkarpacka 106, 35-083 Rzeszów
NIP: 8133889407
Zadzwoń
+48 17 85 26 666
bafomet@bafomet.pl
Zgłoszenia przyjmujemy:
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00