Bongioanni

– Kotły gazowe Bongioanni -
Raya

Kolejny kocioł z serii wiszących gazowych kotłów kondensacyjnych marki Bongioanni. Korpus kotła Raya wykonany jest z ekologicznego tworzywa sztucznego, który podlega recyklingowi. Kotły Raya posiadają modulującą pompę obiegową klasy A z wbudowanym odpowietrznikiem. W porównaniu do większości kotłów kondensacyjnych o tej samej mocy, wymiennik ciepła w modelu 32kW, wykonany został ze stali nierdzewnej i wyposażony w dodatkowy zwój (5+1). Dzięki temu kocioł Raya osiąga większą wydajność termiczną.

Xina

Kotły Xina to dwufunkcyjne, wiszące kotły gazowe kondensacyjne Bongioanni. Charakteryzują się wyjątkowo kompaktowymi rozmiarami- zaledwie 400x700x253. Xina posiada najwyższą klasę efektywności energetycznej A dla c.o. i c.w.u. W zależności od modelu wymiennik ciepła złożony jest z 12 lub 14 płyt.Kalu

Kalu to wiszące gazowe kotły kondensacyjne marki włoskiego producenta Bongioanni przeznaczone do ogrzewania domu i lokali mieszkalnych. Kotły Kalu wykorzystywane są do produkcji ciepłej wody użytkowej jak i centralnego ogrzewania z możliwością tworzenia kaskady oraz montażu ich wewnątrz jaki zewnątrz budynku. Kalu posiada szeroki zakres modulacji 1:10 dzięki czemu urządzenie to dostosowuje się do potrzeb użytkownika i pozwala zminimalizować koszty. W kotłach Kalu zostały zamontowane wymienniki ciepła wykonane z aluminium, która chronią kocioł przed korozją.

Duża wydajność procesu spalania

Nebula

Nebula marki Bongioanni to naścienny gazowy kocioł kondensacyjny klasy Premium przeznaczony do ogrzewania lokali mieszkalnych i domów. Posiada szeroki zakres modulacji 1:9. Kotły Nebula zostały przystosowane do pracy z kolektorami słonecznymi oraz posiadają funkcję Zerocal w wyposażeniu standardowym, która oblicza moc potrzebną do wytworzenia ciepłej wody użytkowej.

Bongioanni Rzeszów. Telefon 17 85 26 666 lub 601 296 666Autoryzowany Serwis kotłów i pomp ciepła – Bafomet


Zajmujemy się profesjonalnym serwisem pieców elektrycznych, kotłów centralnego ogrzewania oraz pomp ciepła. Przez długie lata poznaliśmy wiele problemów z piecykami i kotłami różnych marek, w tym także Bongioanni Wiemy na co zwrócić uwagę, jakie popełnia się najczęstsze błędy w użytkowaniu opisywanych produktów oraz, co najważniejsze, wiemy jak je rozwiązać.

Dlaczego warto skorzystać z usług autoryzowanego serwisu Bafomet w Rzeszowie?


Przede wszystkim zajmujemy się kompleksowo każdym powierzonym zadaniem. Na koncie mamy setki, jeśli nie tysiące, zamontowanych nowych pieców gazowych i elektrycznych polskich i zagranicznych producentów. Od wielu lat zajmujemy się serwisem wspomnianych urządzeń. Robimy to dokładnie i bez żadnych kompromisów.

Naprawa pieców gazowych i elektrycznych to bardzo ważne zagadnienie. Dokładnie wiemy, jak w domu ważna jest ciepła woda i odpowiednia temperatura powietrza. Chyba nie ma nic gorszego, niż wstać rano z ciepłego łóżka i wyjść do pomieszczenia, w którym jest 12 stopni Celsjusza. Dlatego nasz serwis pracuje przez całą dobę i na każdą awarię reagujemy błyskawicznie. Naprawa i konserwacja urządzeń marki BAFOTERM w Rzeszowie nie jest zbyt popularna i mało który serwis ją wykonuje. Urządzenia nie są tak znane jak produkty firmy Termet czy Junkers i tak naprawdę niewiele serwisantów ma o nich pojęcie. W naszych szeregach posiadamy fachowca specjalizującego się w tej marce, dlatego wybierając nas masz gwarancję najlepszej i profesjonalnej usługi.

Wybierając Bafomet możesz liczyć na pomoc i usługi takie jak:


 • - konserwacja pieców (kotłów) gazowych (czyszczenie/przegląd),
 • - badanie strat ciepła,
 • - naprawa i konserwacja,
 • - wymiana i czyszczenie dysz,
 • - montaż nowych kotłów i podgrzewaczy wody,
 • - sprawdzenie szczelności gazu,
 • - uszczelnienie wycieków gazu,
 • - awaryjne naprawy kotłów
 • - czyszczenie i kontrola kotłów przed sezonem zimowym,
 • - oddawanie do eksploatacji kotłów gazowych,
 • - czyszczenie piecyków gazowych i kotłów C.O.


Dlaczego warto nas wezwać:


 • - posiadamy wymagane uprawnienia do napraw pieców gazowych;
 • - na nasze usługi oraz sprzedawane części udzielamy gwarancji;
 • - posiadamy urządzenia diagnostyczne;
 • - charakteryzuje nas szybki czas naprawy oraz dojazdu do klienta;
 • - sprzedajemy oryginalne części zamienne De Dietrich do kotłów gazowych;
 • - posiadamy elastyczne godziny pracy;
 • - jesteśmy rzetelni i odpowiedzialni, naprawy wykonujemy na miejscu i robimy to porządnie.
Doświadczenie nabyte podczas wielu lat pracy, pozwala nam szybko znaleźć problem i go rozwiązać, a dzięki dostępności do produktów bezpośrednio u producentów, kupując u nas, omijasz niepotrzebnych pośredników, którzy zawsze podnoszą końcową cenę każdego produktu.

Kotły Bongioanni, którymi bardzo często się zajmujemy:


 • - Bongioanni Nebula
 • - Bongioanni Kalu
 • - Bongioanni Xina
 • - Bongioanni Raya
 • -


Serwis prowadzimy na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego:
Brzozów, Czudec, Dębica, Domaradz, Głogów Małopolski, Kolbuszowa, Łańcut, Przeworsk, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Sokołów Małopolski

Ekspertyza kotła gazowego po burzy lub przepięciu


Wykonujemy ekspertyzy, wydajemy opinie techniczne dla Towarzystw Ubezpieczeniowych dla urządzeń uszkodzonych na skutek burzy lub przepięcia w sieci energetcyznej. Naprawiamy urządzenia w ramach ubezpieczenia.Prowadzimy serwis i naprawy kotłów:

Czy wiesz, że wymiana starego urządzenia grzewczego na nowoczesny kocioł kondensacyjny pozwala zmniejszyć rachunki za ogrzewanie nawet o 30%?
Więcej informacji na nasz temat można znaleźć w tych materiałach:

Kontakt

Możesz zadać nam pytanie korzystająć z poniższego formularza

dane firmy:
BAFOMET Serwis
ul. Podkarpacka 106, 35-083 Rzeszów
NIP: 8133889407
Zadzwoń
+48 17 85 26 666
bafomet@bafomet.pl
Zgłoszenia przyjmujemy:
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00