Ogrzewanie podłogowe

Nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie podłogowe


Ogrzewanie podłogowe wodne lub elektryczne to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które dodatkowo pozwala obniżyć rachunki za ogrzewanie domu. Wodne ogrzewanie podłogowe idealnie sprawdzi się w układzie z kondensacyjnym kotłem gazowym, solarami lub pompą ciepła. Elektryczne ogrzewanie podłogowe sprawdzi się jako uzupełnienie instalacji grzejnikowej, w miejscach gdzie chcemy osiągnąć większy komfort ogrzewania. Aby móc w pełni cieszyć się z właściwości ‘podłogówki’ konieczne jest zaprojektowanie i wykonanie instalacji z dbałością o każdy szczegół, z użyciem najlepszych materiałów.

Projektujemy ogrzewanie podłogowe uwzględniając specyfikę i warunki techniczne obiektu oraz oczekiwania klienta. Instalacje wykonujemy z użyciem materiałów najwyższej klasy, jak maty grzewcze Devi, rury grzewcze Rehau, Tece, KERMI, rozdzielacze nierdzewne , termostaty w każdym pokoju. Po zakończonym montażu wykonujemy ciśnieniową próbę szczelności instalacji która daje gwarancję, że układ będzie działał niezawodnie.

Pompa ciepła w ogrzewaniu podłogowym


Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które świetnie sprawdzi się we współpracy z ogrzewaniem podłogowym. Możemy układ taki rozbudować o solarne wspomaganie ogrzewania i w 100% korzystać z Odnawialnych Źródeł Energii. Możemy także wspomagać ogrzewanie panelami fotowoltaicznymi i otrzymamy bardzo tanie ogrzewanie domu, a przy tym ekologiczne. Ogrzewanie powietrzną pompą ciepła współpracującą z kolektorami słonecznymi i fotowoltaiką jest najbardziej ekologicznym systemem grzewczym i najtańszym w eksploatacji

Jesteśmy przekonani, że warto ogrzewanie podłogowe wykonać najlepiej jak tylko jest to możliwe, ponieważ ta instalacja, z racji tego, że jest pod wylewką, zostaje na długo i nie mamy mozliwości jej poprawienia.

Ogrzewanie podłogowe Rzeszów

Kontakt

Możesz zadać nam pytanie korzystająć z poniższego formularza

dane firmy:
BAFOMET
ul. Kopernika 3/8, 35-069 Rzeszów
NIP: 8132763868
Zadzwoń
+48 17 85 26 666
bafomet@bafomet.pl
Zgłoszenia przyjmujemy:
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00