Bafomet Serwis

Polityka prywatności


Dane przetwarzamy tylko w celach realizacji Państwa zleceń

RODO. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma Bafomet Serwis sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ulicy Podkarpacka 106/21, 35-083 Rzeszów Dane osobowe są przetwarzane w celu wykonywania zleceń usług napraw, montażu i sprzedaży oraz w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi posprzedażowej. Dane są przetwarzane także w celu realizacji współpracy z klientem. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której Państwo jesteście stroną. Do realizacji powyższych celów mogą być przetwarzane następujące dane: imię, nazwisko, telefon, e-mail, firma, adres siedziby firmy, numer konta bankowego, daty uruchomień, typy i modele oraz numery urządzenia, adresy instalacji i montaży urządzeń, adresy i daty wykonanych przeglądów, dane niezbędne do umożliwienia korzystania z systemu (login do systemu ( nazwa użytkownika), daty i rodzaje operacji wykonanych w systemie, numer IP komputera, historia zamówień oraz szczegóły tych zamówień). Przetwarzane dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa. Administrator danych nie przekazuje także Państwa danych osobowych do organizacji międzynarodowej lub państwa trzeciego, które nie zapewnia na swoim terytorium odpowiedniego poziomu ochrony danych osobowych. Dane nie będą także użyte do automatycznego profilowania osób, których dotyczą. Dane będą przetwarzane do czasu jaki jest niezbędny do realizacji podanych powyżej celów. Informujemy, że osoba, której dane są przetwarzane przez administratora ma prawo do kontroli treści swoich danych osobowych, ich sprostowania i aktualizacji.Przysługuje jej także prawo do wniesienia sprzeciwu, żądania usunięcia danych lub wstrzymania przetwarzania, w szczególności w przypadku, gdyby dane nie były już niezbędne do realizacji określonego celu, gdyby były przetwarzane do innych celów lub niezgodnie z prawem. Informujemy jednak, że wniesienie sprzeciwu, żądanie usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych może uniemożliwić dalszą współpracę z Bafomet Serwis Sp. z o.o.Przysługuje Państwu prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku przetwarzania Państwa danych osobowych w innych celach, zostaniecie Państwo o tym poinformowani. W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Bafomet Serwis Sp. z o.o.


Zadzwoń do nas, zapytaj. Telefon 17 85 26 666 lub 601 296 666
Serwis kotłów gazowych


Prowadzimy Autoryzowany Serwis Firmowy Termet od 2007 roku. Wykonujemy przeglądy, pierwsze uruchomienie, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne kotłów i przepływowych podgrzewaczy wody - popularnych "piecyków" Termet. Posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych. Od 2010 roku jako Autoryzowany Serwis Unical, zajmujemy się także gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisem kotłów gazowych Unical. Obsługujemy także kotły De Dietrich w zakresie: pierwsze uruchomienie, naprawa pogwarancyjna, przeglad okresowy. Naprawiamy i serwisujemy kotły Ariston, Beretta, De Dietrich, Saunier Duval, Vaillant, Termet, Junkers BOSCH, Unical, WOLF, ViessmannSerwis prowadzimy na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego:
Brzozów, Czudec, Dębica, Domaradz, Głogów Małopolski, Kolbuszowa, Łańcut, Przeworsk, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Sokołów Małopolski

Ekspertyza kotła gazowego po burzy lub przepięciu


Wykonujemy ekspertyzy, wydajemy opinie techniczne dla Towarzystw Ubezpieczeniowych dla urządzeń uszkodzonych na skutek burzy lub przepięcia w sieci energetcyznej. Naprawiamy urządzenia w ramach ubezpieczenia.


Prowadzimy serwis i naprawy kotłów:

Czy wiesz, że wymiana starego urządzenia grzewczego na nowoczesny kocioł kondensacyjny pozwala zmniejszyć rachunki za ogrzewanie nawet o 30%?
Więcej informacji na nasz temat można znaleźć w tych materiałach:

Kontakt

Możesz zadać nam pytanie korzystająć z poniższego formularza

dane firmy:
BAFOMET
ul. Kopernika 3/8, 35-069 Rzeszów
NIP: 8132763868
Zadzwoń
+48 17 85 26 666
bafomet@bafomet.pl
Zgłoszenia przyjmujemy:
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00