Junkers

Serwis i montaż urządzeń grzewczych Junkers – Bosch
Junkers to marka urządzeń grzewczych firmy Bosch. Potocznie też nazywa się tak wszystkie piecyki gazowe. Jest to spowodowane faktem, że po wojnie piecyki gazowe firmy Junkers były najbardziej popularnym podgrzewaczem wody w Polsce. Słysząc Junkers, myślisz Bosch, a Bosch to marka znana ze sprzętów wysokiej jakości. Produkują oni wiele sprzętów gospodarstwa domowego, takich jak pralki, zmywarki, płyty indukcyjne, a także lodówki. Bosch znany jest także z narzędzi budowlanych bardzo dobrej jakości. Niektóre młotowiertarki tej marki działają nadal po 10 latach ciągłej eksploatacji. Podobnie jest z piecykami gazowymi, pompami ciepła i kotłami C.O. tej marki – są one zwyczajnie godne polecenia. Marka Junkers ma historię sięgającą 125 lat wstecz, kiedy to w 1892 roku zaczęto tworzyć pierwszy wiszący kocioł gazowy, który powstał w ciągu czterech lat. Tak naprawdę wtedy firma jeszcze nie działała pod logiem Bosch. Dopiero w roku 1995 Junkers został częścią tej spółki. Produkty oferowane przez Junkers charakteryzują się wysoką jakością, mają zaawansowaną technologię i są przystępne cenowo. Dowodem tego są liczne nagrody, które były przyznawane marce Junkers–Bosch. Warto też wiedzieć, że inna firma pod tą samą nazwą – Junkers – i zadziwiająco podobnym logo firmy, zajmowała się produkcją samolotów bojowych w powojennych Niemczech.


Junkers Rzeszów. Telefon 17 85 26 666 lub 601 296 666Autoryzowany instalator kotłów gazowych marki Junkers Rzeszów


Piece gazowe, pompy ciepła i pozostałe produkty Junkers, są dobrze znane w naszym kraju. Wiele serwisów zajmuje się serwisem piecyków gazowych, naprawą i konserwacją kotłów oraz pomp ciepła, a także sprawdzaniem szczelności i uszczelniania wycieków. Jednak gdzie warto zadzwonić w sprawie awarii? Lepiej wybrać autoryzowany serwis czy nie jest to konieczne? Zwykle serwis autoryzowany kojarzy się z wysokimi cenami. Podobnie jest w branży samochodowej, w której, kiedy ktoś słyszy o serwisie danej marki, to od razu myśli: „drogo, mój serwisant będzie tańszy”. Ale czy tak jest na pewno? Doświadczenie uczy nas, że jest całkowicie odwrotnie. Wystarczy spojrzeć na dane mówiące o tym, że z wiekiem wybieramy produkty i usługi renomowane, mające swoją markę. Dlaczego tak się dzieje? Jak mówią Niemcy: „nie stać nas na kupowanie używanych samochodów”. Jest w tym dużo racji. Podobnie jest ze zwykłym serwisem i autoryzowanym serwisem kotłów i pomp ciepła. Autoryzowany serwis urządzeń grzewczych Junkers w Rzeszowie, Bafomet, od lat zajmuje się konserwacją, montażem nowych urządzeń i naprawą pieców gazowych, pomp ciepła i kotłów C.O.

Dlaczego warto wybrać serwis Bafomet?


Nasza firma od lat zajmuje się naprawą i konserwacją systemów grzewczych. Przede wszystkim mamy pracowników specjalizujących się w konkretnych markach, którzy dokładnie wiedzą, gdzie najczęściej leży problem. Dodatkowo możemy zagwarantować niską ceną, bo wszystkie produkty dostępne u nas kupujesz bez pośredników. Podobnie jest z częściami zamiennymi do piecyków gazowych, pomp ciepła i kotłów marek Junkers, De Dietrich, Termex oraz wielu innych. Naszą najważniejszą dewizą jest: „naprawiaj, a nie wymieniaj”. Zawsze podchodzimy do serwisu tak, aby klient był maksymalnie zadowolony ze współpracy. Przede wszystkim,, o ile jest taka możliwość naprawiamy elementy, które zostały uszkodzone. Najczęściej nie wymieniamy od razu całości bez próby regeneracji. Niestety wymiana zawsze wiąże się z większymi kosztami niż naprawa, a to nie nigdy jest w interesie klienta. Posiadamy wszystkie niezbędne urządzenia i narzędzia do diagnostyki, wyszukiwania wycieków i nieszczelności. Zajmujemy się uszczelnianiem wycieków i co najważniejsze robimy to 24 godziny na dobę! Nasz autoryzowany serwis Junkers pracuje całą dobę, a co za tym idzie, jesteśmy zawsze gotowi, aby Ci pomóc. Dobrze wiemy, jak ważna jest w domu ciepła woda i odpowiednia temperatura. Zwłaszcza, kiedy w domu mamy małe dziecko, a na dworze panuje mróz. W takich sytuacjach jesteśmy gotowi zareagować momentalnie i w kilka chwil być u Ciebie, aby rozwiązać problem.

Junkers cennik – opinie


O marce Junkers krąży wiele opinii. Jednak z całego szumu można jasno wywnioskować, że są to produkty trwałe i godne polecenia. Zgadza się to też z naszym doświadczeniem. Serwis kotłów kondensacyjnych, piecyków czy pomp ciepła tej marki, jest prosty i przyjemny, a najczęściej wiąże się z kosmetycznymi poprawkami.

Junkers sklep


Bardzo często nasi klienci pytają, gdzie mogą kupić i zamontować piecyk marki Junkers. Najlepiej w firmie Bafomet. Prowadzimy sprzedać produktów prosto od producenta. Dzięki temu unikasz dodatkowych pośredników, którzy generują koszty. Dodatkowo zamawiając u nas nowy piecyk, uzyskasz poradę na temat tego, co wybrać, a czego unikać. Pomożemy z montażem, pierwszym uruchomieniem oraz serwisem i ewentualnymi naprawami. Współpracując z nami, będziesz spokojny o ciepło w swoim domu. Jeśli szukasz urządzeń firmy Junkers zwróć uwagę na:

 • - piecyk Junkers WRDP 11-2B
 • - kocioł Cerapur Smart ZSB22-3C23,
 • - kocioł Ceraclass ZW-14 DV
 • - kocioł Ceraclass ZS-14 DV


 • Powyższe urządzenia są popularne, wykonane solidnie i na ogół nie ma z nimi większych problemów.


Najczęściej zadawane pytania – JunkersLista często poruszanych zagadnień jest całkiem spora, nasi specjaliści bardzo często słyszą następujące pytania:
 • 1. dlaczego Junkers nie grzeje wody?
 • 2. dlaczego Junkers się nie zapala?
 • 3. dlaczego junkers gaśnie?
 • 4. Junkers jak ustawić temperaturę wody?
 • 3. Junkers jak uruchomić?
 • 3. Junkers jak dopuścić wodę?


Podobnych pytań jest bardzo dużo i często trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Zwykle problem z zapłonem może być spowodowany czymś całkiem innym w dwóch różnych modelach piecyka. Podobnie jest w przypadku pozostałych pytań. Dlatego jeśli masz problem, koniecznie do nas zadzwoń. Postaramy się pomóc telefonicznie, a jeśli to możliwe, udamy się do Ciebie na serwis.

Bafomet – Junkers serwis Rzeszów


Od wielu lat zajmujemy się techniką grzewczą. Na naszym koncie mamy już tysiące serwisowanych, naprawionych i zamontowanych urządzeń grzewczych różnych marek, w tym i produktów marki Saunier Duval
Kotły Junkers, którymi bardzo często się zajmujemy:

 • - Junkers Euroline
 • - Junkers Cerapur Smart
 • - Junkers Modul
 • - Junkers Cerapur Acu
 • - Junkers Ceraclass Excellence


Bafomet wykonuje szeroki zakres usług związanych z serwisem urządzeń Junkers. Najczęściej wykonywane to:


 • - konserwacja pieców (kotłów) gazowych (czyszczenie/przegląd),
 • - badanie strat ciepła,
 • - naprawa i konserwacja,
 • - wymiana i czyszczenie dysz,
 • - montaż nowych kotłów i podgrzewaczy wody,
 • - sprawdzenie szczelności gazu,
 • - uszczelnienie wycieków gazu,
 • - awaryjne naprawy kotłów
 • - czyszczenie i kontrola kotłów przed sezonem zimowym,
 • - oddawanie do eksploatacji kotłów gazowych,
 • - czyszczenie piecyków gazowych i kotłów C.O.


Dlaczego warto nas wezwać:


 • - posiadamy wymagane uprawnienia do napraw pieców gazowych;
 • - na nasze usługi oraz sprzedawane części udzielamy gwarancji;
 • - posiadamy urządzenia diagnostyczne;
 • - charakteryzuje nas szybki czas naprawy oraz dojazdu do klienta;
 • - sprzedajemy oryginalne części zamienne Junkers do kotłów gazowych;
 • - posiadamy elastyczne godziny pracy;
 • - jesteśmy rzetelni i odpowiedzialni, naprawy wykonujemy na miejscu i robimy to porządnie.
Doświadczenie nabyte podczas wielu lat pracy, pozwala nam szybko znaleźć problem i go rozwiązać, a dzięki dostępności do produktów bezpośrednio u producentów, kupując u nas, omijasz niepotrzebnych pośredników, którzy zawsze podnoszą końcową cenę każdego produktu. Serwis prowadzimy na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego:
Brzozów, Czudec, Dębica, Domaradz, Głogów Małopolski, Kolbuszowa, Łańcut, Przeworsk, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Sokołów Małopolski

Ekspertyza kotła gazowego po burzy lub przepięciu


Wykonujemy ekspertyzy, wydajemy opinie techniczne dla Towarzystw Ubezpieczeniowych dla urządzeń uszkodzonych na skutek burzy lub przepięcia w sieci energetcyznej. Naprawiamy urządzenia w ramach ubezpieczenia.Czy wiesz, że wymiana starego urządzenia grzewczego na nowoczesny kocioł kondensacyjny pozwala zmniejszyć rachunki za ogrzewanie nawet o 30%?
Więcej informacji na nasz temat można znaleźć w tych materiałach:

Kontakt

Możesz zadać nam pytanie korzystająć z poniższego formularza

dane firmy:
BAFOMET
ul. Kopernika 3/8, 35-069 Rzeszów
NIP: 8132763868
Zadzwoń
+48 17 85 26 666
bafomet@bafomet.pl
Zgłoszenia przyjmujemy:
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00