Pompa ciepła

Wysokowydajne, ekologiczne roziwązanie - pompa ciepła


Pompa ciepła. Wykonujemy projekt oraz montaż instalacji C.O. z wykorzystaniem pompy ciepła jako głównego źródła ciepła oraz jako element hybrydowego systemu grzewczego. Aby zapewnić efektywne i tanie ogrzewanie, montujemy automatykę sterującą pracą całego układu.Pompa ciepła to ekologiczne rozwiązanie ogrzewania domu kiedy nie ma możliwości przyłączenia do sieci gazowej, może także być jednym z elementów hybrydowego systemu ogrzewania. Pompa ciepła idealnie sprawdzi się w instalacji niskotemperaturowej, w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym lub ściennym zapewni komfort użytkowania i niskie koszty ogrzewania domu. Hybrydowe ogrzewanie to połączenie minimum dwóch systemów grzewczych opartych o różne źródła energii. Przykładem hybrydowej instalacji grzewczej jest połączenie pompy ciepła z fotowoltaiką, co daj tanie ogrzewanie domu z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Koszty eksploatacji takiego systemu są niewielkie i dotyczą głównie konserwacji urządzeń. Kolejnym przykładem jest połączenie pompy ciepła z kondensacyjnym kotłem gazowym, który w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na ogrzewanie przejmie pracę pompy i zapewni dostateczną ilość ciepła. Innym przykładem może być połączenie układu kominka z płaszczem wodnym oraz kotła gazowego.

Pompa ciepła w ogrzewaniu podłogowym


Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które świetnie sprawdzi się we współpracy z ogrzewaniem podłogowym. Możemy układ taki rozbudować o solarne wspomaganie ogrzewania i w 100% korzystać z Odnawialnych Źródeł Energii. Możemy także wspomagać ogrzewanie panelami fotowoltaicznymi i otrzymamy bardzo tanie ogrzewanie domu, a przy tym ekologiczne. Ogrzewanie powietrzną pompą ciepła współpracującą z kolektorami słonecznymi i fotowoltaiką jest najbardziej ekologicznym systemem grzewczym i najtańszym w eksploatacji

Jesteśmy przekonani, że warto ogrzewanie podłogowe wykonać najlepiej jak tylko jest to możliwe, ponieważ ta instalacja, z racji tego, że jest pod wylewką, zostaje na długo i nie mamy mozliwości jej poprawienia.

Pompa ciepła Rzeszów

Kontakt

Możesz zadać nam pytanie korzystająć z poniższego formularza

dane firmy:
BAFOMET
ul. Kopernika 3/8, 35-069 Rzeszów
NIP: 8132763868
Zadzwoń
+48 17 85 26 666
bafomet@bafomet.pl
Zgłoszenia przyjmujemy:
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00