Kolektory słoneczne

Energia ze słońca - fotowoltaika


Czyste, ekologiczne źródło energii - światło słoneczne. Fotowoltaikę możemy wykorzystac do produkcji energii elektrycznej, a nadwyżkę tej produkcji wykorzystać do podgrzewania wody użytkowej, ogrzewania domu poprzez zasilanie nią pompy ciepła. Wykonanie hybrydowego ogrzewania, składającego się z fotowoltaiki, pompy ciepła i paneli solarnych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, to najtańszy w kosztach eksploatacji, jeśli nie darmowy system ogrzewania domu.


Kolektory słoneczne do podgrzewania wody


System solarny podgrzewania wody użytkowej w zasobniku to prosty układ wykorzystujący słońce jako źródło energii, płyn solarny jako nośnik i zasobnik do magazynowania ciepłej wody. Dzięki wykorzystywaniu energii słonecznej chronimy naszą planetę, nie przyczyniamy się do globanego ocieplenia, wykorzystujemy naturalną, czystą energię. Przy jej wykorzystaniu nie powstają żadne obciążenia dla środowiska. Korzystajmy z energii odnawialnej.
Zajmujemy się także naprawa solarów, uzupełnianiem płynu, konserwacją i serwisem. Wykonujemy także konserwację i płukanie chemiczne instalacji C.O., konserwację instalacji fotowoltaicznych i solarnych.

De Dietrich


Autoryzowany zakład instalacyjny De Dietrich oferuje kompleksową obsługę techniczną urządzeń DeDietrich oraz BAXI, w tym także kolektorów słonecznych, zarówno systemów fotowoltaiki jak i solarów glikolowych. Wykonujemy konserwację instalacji solarnych, wymianę glikolu, naprawy oraz przeglady. Zajmujemy się zarówno kolektorami płaskimi jak i próżniowymi. Pamiętaj o okresowej konserwacji układu solarnego, niedopilnowanie prawidłowej pracy może doprowadzić do poważnych uszkodzeń kolektorów przez przegrzanie i w efekcię pęknięcie
Prowadzimy też serwis pogwarancyjny systemów solarnych Hewalex oraz innych.

solary serwis rzeszow

Kontakt

Możesz zadać nam pytanie korzystająć z poniższego formularza

dane firmy:
BAFOMET
ul. Kopernika 3/8, 35-069 Rzeszów
NIP: 8132763868
Zadzwoń
+48 17 85 26 666
bafomet@bafomet.pl
Zgłoszenia przyjmujemy:
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00