Beretta

– Kotły gazowe Beretta -
Quadra X

WISZĄCY KOCIOŁ KONDENSACYJNY z wymiennikiem ze stali nierdzewnej

Mynute Evo X

MYNUTE EVO X REPREZENTUJE NAJNOWSZĄ EWOLUCJĘ KOTŁÓW MYNUTE, JEDEN Z NAJBARDZIEJ CENIONYCH PRZEZ KLIENTÓW KOTŁÓW WISZĄCYCH MARKI BERETTA POD WZGLĘDEM NIEZAWODNOŚCI I WYDAJNOŚCI. Nowy MYNUTE EVO X wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale przede wszystkim zastosowanymi technologiami. Od szerokiego zakresu modulacji 1:10 we wszystkich modelach, przez jeszcze bardziej wydajny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej z odnowionym adaptacyjnym systemem spalania, aż po nowy panel z możliwością sterowania dotykowego. Wspólnym mianownikiem całej gamy jest oszczędzanie energii, przy jednoczesnym zapewnieniu wyższego komfortu, na który składają się m.in. cicha praca, wydajność, oraz wiele innych ulepszonych funkcji, które zostaną docenione przez użytkowników. Kotły z serii EVO to nowa linia estetyczna, która sprawia, że wpasują się wizualnie do każdego pomieszczenia, a także sprawdzą się zarówno w przypadku termomodernizacji jak i nowego budownictwa. Ponadto, podobnie jak wszystkie kotły Beretta nowej generacji, MYNUTE EVO X został zaprojektowany z myślą o przyszłości: w rzeczywistości nadaje się do pracy z mieszankami gazu ziemnego i wodoru do 20%, pomagając w ten sposób zmniejszyć wpływ na środowisko i emisje kotłów kondensacyjnych w nadchodzących latach.EXCLUSIVE BOILER GREEN HE

Kocioł kondensacyjny ErP, wyposażony w energooszczędną pompę z synchroniczną modulacją o współczynniku efektywności energetycznej EEI ≤ 0,23
Wbudowany zasobnik ze stali nierdzewnej o pojemności 60 l, wyposażony w anodę magnezową
Ciekłokrystaliczny, czytelny wyświetlacz LCD
Certyfikat RANGE RATED – możliwość dostosowania mocy maksymalnej do wymagań instalacji
Wbudowany moduł regulacji pogodowej
Sonda zewnętrzna
Wysoki komfort ciepłej wody użytkowej (zgodnie z normą PN-EN 13203-1: 2006)
Możliwość sterowania dwoma lub trzema obiegami grzewczymi c.o. (CONNECT AT–BT LE (EX.G.), CONNECT BASE MIX 1 LE lub MIX 2 LE)
System Automatycznej Regulacji S.A.R.
System autodiagnostyki z precyzyjnym określeniem rodzaju ewentualnej usterki poprzez kody błędów
Zapłon elektroniczny z jonizacyjną kontrolą płomienia
Płynna regulacja mocy w pełnym zakresie
Najwyższy stopień zabezpieczenia przeciwporażeniowego IPX5D
Cykl antyzamarzaniowy i antyblokujący pompę
Naczynie wzbiorcze na c.o. i c.w.u.


Duża wydajność procesu spalania

MySMART X

BERETTA PREZENTUJE MySMART X, NAJBARDZIEJ KOMPAKTOW Y KOCIOŁ KONDENSACYJNY W OFERCIE MARKI BERETTA I JEDEN Z NAJBARDZIEJ KOMPAKTOWYCH NA RYNKU, O GŁĘBOKOŚCI ZALEDWIE 249 MM. MYSMART X TO IDEALNE ROZWIĄZANIE NA WYMIANĘ I DO NOWYCH INSTALACJI. Kotły te wyróżnia elastyczność montażu, ponieważ można je również zainstalować w szafce kuchennej. MySMART X zapewnia użytkownikowi bezkompromisowy komfort, zarówno w funkcji centralnego ogrzewania, jak i produkcji ciepłej wody użytkowej, dzięki nowemu wymiennikowi głównemu ze stali nierdzewnej i zoptymalizowanemu płytowemu wymiennikowi c.w.u. Design kotłów MySMARTX jest zgodny z pozostałymi urządzeniami najnowszej generacji marki Beretta i z łatwością wkomponowuje się w każdą przestrzeń mieszkalną. Szeroki zakres modulacji mocy 1:8 i bardzo niska emisja NOx (najlepsza 6 klasa wg norm UE) oraz predyspozycje do pracy z mieszaniną gazu ziemnego i wodoru – maksymalnie do 20% – potwierdzają dużą świadomość ekologiczną marki Beretta, która przekłada się na rozwój wydajnych urządzeń o niskim wpływie na środowisko naturalne.

Duża wydajność procesu spalania

CIAO X

WISZĄCY KOCIOŁ KONDENSACYJNY z wymiennikiem ze stali nierdzewnej

Nowy kondensacyjny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej o wysokiej wydajnośc
Szeroki zakres modulacji: 1:8
Nowoczesny dotykowy panel sterowania
Energooszczędna pompa obiegowa (EEI ≤ 0,20) o wysokości podnoszenia 6 m
Zaprojektowany do pracy z mieszaniną gazu ziemnego i wodoru (do 20%) – zgodnie z celami zrównoważonego rozwoju UE
Niska emisja NOx: klasa 6 (EN 15502)
Wbudowany moduł regulacji pogodowej (sonda zewnętrzna dostępna jako akcesorium dodatkowe)
Certyfikat range rated (możliwość dostosowania mocy kotła do rzeczywistych wymagań instalacji)
Kompaktowe wymiary
Cicha praca, którą można zoptymalizować dzięki specjalnym funkcjom dostępnym w kotle
Kompatybilny z inteligentnymi programatorami Hi, Comfort
Możliwość sterowania dwoma lub trzema obiegami grzewczymi c.o. (CONNECT AT–BT LE, CONNECT BASE MIX 1 LE lub CONNECT BASE MIX 2 LE)
Pełna konsola przyłączy z zaworami odcinającymi c.o. z filtrem oraz zawór odcinający gaz (akcesoria dodatkowe)
Dostępny na wszystkie rodzaje gazu
Mynute X

WISZĄCY KOCIOŁ KONDENSACYJNY z wymiennikiem ze stali nierdzewnej

WISZĄCY KOCIOŁ KONDENSACYJNY z wymiennikiem ze stali nierdzewnej Beretta wprowadza do oferty MYNUTE X, nową, szeroką gamę wiszących kotłów kondensacyjnych wyróżniających się wieloma innowacjami. Od nowego wymiennika ciepła ze stali nierdzewnej po nowy interfejs elektroniczny. Kotły MYNUTE X zaspokajają wszystkie potrzeby w zastosowaniu techniki domowej dzięki modelom, dostępnym, w wersjach jedno- i dwufunkcyjnych. Wysoka wydajność, elastyczność instalacji, niskie zużycie gazu i przyjazność dla użytkownika sprawiają, że MYNUTE X to najlepszy wybór zarówno do nowych instalacji, jak i do modernizacji starych kotłowni. Stylem i linią produktów ostatniej generacji Beretty, MYNUTE X, dzięki kompaktowym wymiarom i elastyczności instalacji, łatwo aranżuje się w każdej przestrzeni.

EXCLUSIVE X

WISZĄCY KOCIOŁ KONDENSACYJNY z wymiennikiem ze stali nierdzewnej

WISZĄCY KOCIOŁ KONDENSACYJNY z wymiennikiem ze stali nierdzewnej Beretta wprowadza do oferty EXCLUSIVE X, nową, szeroką gamę wiszących kotłów kondensacyjnych wyróżniających się wieloma innowacjami. Od nowego wymiennika ciepła ze stali nierdzewnej po nowy interfejs elektroniczny. Kotły EXCLUSIVE X zaspokajają wszystkie potrzeby w zastosowaniu techniki domowej dzięki modelom, dostępnym, w wersjach jedno- i dwufunkcyjnych. Wysoka wydajność, elastyczność instalacji, niskie zużycie gazu i przyjazność dla użytkownika sprawiają, że EXCLUSIVE X to najlepszy wybór zarówno do nowych instalacji, jak i do modernizacji starych kotłowni. Stylem i linią produktów ostatniej generacji Beretty, EXCLUSIVE X, dzięki kompaktowym wymiarom i elastyczności instalacji, łatwo aranżuje się w każdej przestrzeni.

Beretta Rzeszów. Telefon 17 85 26 666 lub 601 296 666Autoryzowany Serwis kotłów i pomp ciepła – Bafomet


Zajmujemy się profesjonalnym serwisem pieców elektrycznych, kotłów centralnego ogrzewania oraz pomp ciepła. Przez długie lata poznaliśmy wiele problemów z piecykami i kotłami różnych marek, w tym także Beretta Wiemy na co zwrócić uwagę, jakie popełnia się najczęstsze błędy w użytkowaniu opisywanych produktów oraz, co najważniejsze, wiemy jak je rozwiązać.

Dlaczego warto skorzystać z usług autoryzowanego serwisu Bafomet w Rzeszowie?


Przede wszystkim zajmujemy się kompleksowo każdym powierzonym zadaniem. Na koncie mamy setki, jeśli nie tysiące, zamontowanych nowych pieców gazowych i elektrycznych polskich i zagranicznych producentów. Od wielu lat zajmujemy się serwisem wspomnianych urządzeń. Robimy to dokładnie i bez żadnych kompromisów.

Naprawa pieców gazowych i elektrycznych to bardzo ważne zagadnienie. Dokładnie wiemy, jak w domu ważna jest ciepła woda i odpowiednia temperatura powietrza. Chyba nie ma nic gorszego, niż wstać rano z ciepłego łóżka i wyjść do pomieszczenia, w którym jest 12 stopni Celsjusza. Dlatego nasz serwis pracuje przez całą dobę i na każdą awarię reagujemy błyskawicznie. Naprawa i konserwacja urządzeń marki BAFOTERM w Rzeszowie nie jest zbyt popularna i mało który serwis ją wykonuje. Urządzenia nie są tak znane jak produkty firmy Termet czy Junkers i tak naprawdę niewiele serwisantów ma o nich pojęcie. W naszych szeregach posiadamy fachowca specjalizującego się w tej marce, dlatego wybierając nas masz gwarancję najlepszej i profesjonalnej usługi.

Wybierając Bafomet możesz liczyć na pomoc i usługi takie jak:


 • - konserwacja pieców (kotłów) gazowych (czyszczenie/przegląd),
 • - badanie strat ciepła,
 • - naprawa i konserwacja,
 • - wymiana i czyszczenie dysz,
 • - montaż nowych kotłów i podgrzewaczy wody,
 • - sprawdzenie szczelności gazu,
 • - uszczelnienie wycieków gazu,
 • - awaryjne naprawy kotłów
 • - czyszczenie i kontrola kotłów przed sezonem zimowym,
 • - oddawanie do eksploatacji kotłów gazowych,
 • - czyszczenie piecyków gazowych i kotłów C.O.


Dlaczego warto nas wezwać:


 • - posiadamy wymagane uprawnienia do napraw pieców gazowych;
 • - na nasze usługi oraz sprzedawane części udzielamy gwarancji;
 • - posiadamy urządzenia diagnostyczne;
 • - charakteryzuje nas szybki czas naprawy oraz dojazdu do klienta;
 • - sprzedajemy oryginalne części zamienne De Dietrich do kotłów gazowych;
 • - posiadamy elastyczne godziny pracy;
 • - jesteśmy rzetelni i odpowiedzialni, naprawy wykonujemy na miejscu i robimy to porządnie.
Doświadczenie nabyte podczas wielu lat pracy, pozwala nam szybko znaleźć problem i go rozwiązać, a dzięki dostępności do produktów bezpośrednio u producentów, kupując u nas, omijasz niepotrzebnych pośredników, którzy zawsze podnoszą końcową cenę każdego produktu.

Kotły Beretta, którymi bardzo często się zajmujemy:


 • - Beretta QUADRA X
 • - Beretta Mynute Evo X
 • - Beretta EXCLUSIVE BOILER GREEN HE
 • - Beretta MySMART X
 • - Beretta CIAO X
 • - Beretta MYNUTE BOILER GREEN
 • - Beretta MYNUTE X
 • - Beretta EXCLUSIVE X
 • -


Serwis prowadzimy na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego:
Brzozów, Czudec, Dębica, Domaradz, Głogów Małopolski, Kolbuszowa, Łańcut, Przeworsk, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Sokołów Małopolski

Ekspertyza kotła gazowego po burzy lub przepięciu


Wykonujemy ekspertyzy, wydajemy opinie techniczne dla Towarzystw Ubezpieczeniowych dla urządzeń uszkodzonych na skutek burzy lub przepięcia w sieci energetcyznej. Naprawiamy urządzenia w ramach ubezpieczenia.Prowadzimy serwis i naprawy kotłów:

Czy wiesz, że wymiana starego urządzenia grzewczego na nowoczesny kocioł kondensacyjny pozwala zmniejszyć rachunki za ogrzewanie nawet o 30%?
Więcej informacji na nasz temat można znaleźć w tych materiałach:

Kontakt

Możesz zadać nam pytanie korzystająć z poniższego formularza

dane firmy:
BAFOMET Serwis
ul. Podkarpacka 106, 35-083 Rzeszów
NIP: 8133889407
Zadzwoń
+48 17 85 26 666
bafomet@bafomet.pl
Zgłoszenia przyjmujemy:
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00