Skip Navigation
 

RODO

Informujemy, że dane osobowe są przetwarzane przez Bafomet z siedzibą w Rzeszowie przy ulicy Kopernika 3/8, NIP: 813-276-38-68.
Dane osobowe są przechowywane na potrzeby wykonywania zleceń usług napraw, montażu i sprzedaży oraz w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi posprzedażowej. Dane są przetwarzane także w celu realizacji współpracy z klientem.
Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której Państwo jesteście stroną.
Do realizacji powyższych celów mogą być przewarzane następujące dane: imię, nazwisko, telefon, e-mail, firma, adres siedziby firmy, numer konta bankowego, daty uruchomień, typy i modele oraz numery urządzenia, adresy instalacji i montaży urządzeń, adresy i daty wykonanych przeglądów, dane niezbędne do umożliwienia korzystania z systemu (login do systemu ( nazwa użytkownika), daty i rodzaje operacji wykonanych w systemie, numer IP komputera, historia zamówień oraz szczegóły tych zamówień).
Państwa dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa. W przypadku innych udostępnień, zostaniecie Państwo o tym poinformowani.

Administrator danych nie przekazuje także Państwa danych osobowych do organizacji międzynarodowej lub państwa trzeciego, które nie zapewnia na swoim terytorium odpowiedniego poziomu ochrony danych osobowych. Dane nie będą także użyte do automatycznego profilowania osób, których dotyczą.
Dane będą przetwarzane do czasu jaki jest niezbędny do realizacji podanych powyżej celów.
Informujemy, że mają Państw prawo do kontroli treści swoich danych osobowych przetwarzanych przez administratora oraz prawo do ich sprostowania i aktualizacji.
Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu, żądania usunięcia danych lub wstrzymania przetwarzania, wszczególności w przypadku, gdyby dane nie były już niezbędne do realizacji określonego celu, gdyby były przetwarzane do innych celów lub niezgodnie z prawem. Informujemy jednak, że wniesienie sprzeciwu, żądanie usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych może uniemożliwić dalszą współpracę z Bafomet.
Przysługuje Państwu prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku przetwarzania Państwa danych osobowych w innych celach, zostaniecie Państwo o tym poinformowani.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Bafomet .
Informacje tutaj zawarte dotyczą także zleceń realizowanych ze stron informacyjnych, których właścicielem jest Bafomet
Autoryzowany Serwis Termet
Autoryzowany Zakład Instalacyjny De Dietrich
Autoryzowany Instalator Saunier Duval
Autoryzowany Serwis Unical
Autoryzowany Instalator Junkers
Autoryzowany Instalator Ariston